Skip navigation

Eberspächer tehnoloģiju inovatīvie komponenti

Modernās izplūdes gāzu sistēmas likvidē vairāk nekā 95 procentus kaitīgo vielu. Šajā nozarē uzņēmums Eberspächer ir sniedzis ievērojamu ieguldījumu.
Mūsu inovatīvā ActiveSound/ActiveSilence tehnoloģija panāk ļoti efektīvu skaņas slāpēšanu un pārspēj parastos klusinātājus arī svara ziņā. Tā pati sistēma ar ActiveSound var uzlabot arī izejas trokšņu kvalitāti.
Pielietojot plāno sieniņu struktūras, alternatīvus materiālus, inovatīvus izgatavošanas procesus un jauna veida koncepcijas, mēs ieguvām līdz pat 50 procentiem mazāku svaru salīdzinājumā ar parastajām izplūdes gāzu sistēmām.
Samazināta izmēra dzinēju koncepcijas reducē ne vien patēriņu, bet arī izplūdes gāzu temperatūru. "Idle-stop" (noslāpēšanas dīkstāves laikā) fāzes līdzīgi kā burāšanas režīmā ļauj temperatūrai nokristies pat zemāk par katalizatoru aktivizācijas vērtībām. Uzņēmuma Eberspächer elektroniskie moduļi šādos gadījumos nodrošina katalizatora elektriskās apsildes funkciju, tādējādi efektīvi atbalstot emisijas vērtību uzlabošanu.
Funkcionāli drošie Eberspächer enerģijas akumulatoru moduļi uzkrāj rekuperēto mehānisko un termisko enerģiju un, kad tas ir nepieciešams, atkal atdod jaudīgajiem patērētājiem elektromobiļos un hibrīdautomobiļos. Tas rada sistēmas priekšrocības īpaši 48 V apakštīklā.
Modernie transportlīdzekļu dzinēji ar optimizētu degvielas patēriņu, tāpat arī hibrīdie dzinēji un elektrodzinēji nenodrošina pietiekami lielu siltuma pārpalikumu, lai spētu komfortabli apsildīt transportlīdzekli. Mūsu jaudīgās apsildes sistēmas ir speciāli pielāgotas jauno piedziņas koncepciju prasībām – tāpat kā mūsu ražotās autobusu gaisa kondicionēšanas sistēmas.