Zum Inhalt springen

MOVE is Eberspächer

MOVE ist Eberspächer

MOVE
Mēs virzām Eberspächer uz veiksmīgu nākotni! Rentablā izaugsme nepārtraukti kāpina mūsu uzņēmuma vērtību. Kā ģimenes uzņēmums Eberspächer paļaujas uz vispārēju uzticēšanos un savām stiprajām pusēm: domāšanu ilgtermiņā un pārbaudītām vērtībām. Globālās konkurences un mainīgo tirgus apstākļu izaicinājumus mēs uztveram pašapzinīgi un konsekventi – gan kopš pirmsākumiem 1865. gadā, gan tagad un arī turpmāk.


Mēs veidojam tīru mobilitāti nākotnei (Clean Mobility) un piedāvājam saviem klientiem viedus risinājumus (Smart Solutions), ko izstrādā un ražo aizrautīgi cilvēki (Dedicated People).

Clean Mobility: Vienlaikus nodrošinot komfortu transportlīdzekļos, mūsu ražojumi un pakalpojumi ļauj sniegt ieguldījumu vides aizsardzības un drošības jomā.

Smart Solutions: Mēs mērķtiecīgi veicinām un ieviešam jauninājumus, lai klientiem mūsu piedāvājums būtu aizraujošs. Savu pozīciju tirgū nostiprinām ar investīcijām, partneruzņēmumiem un klientu piesaisti.

Dedicated People: Mēs strādājam ar aizrautību un uzņemamies atbildību. Savas spējas nepārtraukti attīstām pievilcīgā darba vidē un veidojam spēcīgu globālu organizāciju.

Visas aktivitātes tiek stratēģiski pakārtotas pārdomātām, dinamiskām un pilnīgi jaunām darbības jomām. Veiksmīgu nākotni ļauj veidot jaunas ierosmes, kas tiek gūtas un dotas atbilstoši skaidri definētām aktivitāšu sfērām ikvienā darbības jomā.