Zum Inhalt springen

Eberspächer grupa: Impulsu devējs rītdienas mobilitātei

Uzņēmums Eberspächer pieder pie pasaules vadošajiem sistēmu izstrādātājiem un piegādātājiem tādās jomās kā izplūdes gāzu iekārtas, transportlīdzekļu apsilde un autobusu gaisa kondicionēšanas sistēmas. Arī speciālā transporta gaisa kondicionēšanas sistēmu un transportlīdzekļu elektronikas jomā Eberspächer ir kompetents inovāciju partneris automobiļu industrijā.

Rādot ceļu
Mūsu novatoriskās tehnoloģijas izmanto visi Eiropas, Ziemeļamerikas un tagad aizvien vairāk arī Āzijas automobiļu ražotāji. No plašām zināšanām par ražotājrūpnīcas aprīkojumu gūst labumu arī detaļu tirgotāji un darbnīcas, kuras mēs apgādājam visā pasaulē.

Ar skatu nākotnē
Mūsu inovāciju radīšanas ātrums ir ļoti liels. Šodien mēs strādājam pie rītdienas mobilitātes un piedāvājam jaunus risinājumus – izplūdes gāzu standartiem, kuru prasības kļūst aizvien stingrākas, kompleksai termiskajai vadībai ar elektriskās piedziņas formām, kā arī pastāvīgi augošajām prasībām, kas izvirzītas smago automobiļu elektronikai.

Elastīgums
Eberspächer ir neatkarīgs uzņēmums ar augstu elastīgumu. Ar aptuveni 10 000 darbiniekiem 29 valstīs un apmēram 80 filiālēm mēs esam pārstāvēti autorūpniecības galvenajos tirgos visā pasaulē. Starptautiskā pārstāvniecība tiek veidota mērķtiecīgi – kvalitāte nepazīst robežas.

Plašāka informācija par uzņēmumu:

Gada pārskats