Zum Inhalt springen

Eberspächer produktu sortiments piedāvā risinājumus autorūpniecības šodienas un rītdienas prasībām.

Izplūdes gāzu tehnoloģija
Tīrāk, vieglāk, klusāk – mūsu izplūdes gāzu iekārtas, ko ražo vieglajam un komerciālajam transportam, jau šodien samazina visas kaitīgās vielas vairāk nekā par 95 procentiem. Tās ir novatoriskas tādos aspektos kā vieglo konstrukciju tehnoloģijas, skaņas slāpēšana un Sounddesign. Mūsu speciālistu pieredze izplūdes gāzu iekārtu jomā ir pieprasīta visā pasaulē, par to interesējas vieglā un komerciālā transporta, kā arī bezceļu transporta ražotāji. Savu labumu gūst arī mūsu klienti, kas darbojas rezerves daļu tirgū: darbnīcas un tirdzniecības partneri, kuriem mēs piegādājam papildaprīkojuma sistēmas un maiņas iekārtas ar oriģinālā aprīkojuma kvalitāti.


Sildītāji ar degvielu
Kopš tā laika, kad mēs ierīkojām apsildi Volkswagen "vabolītē", Eberspächer autonomā apsilde ir kļuvusi par sinonīmu jēdzienam "komforts automašīnā". Šodien tā tiek izmantota neskaitāmos vieglajos, komerciālajos un speciālajos transportlīdzekļos, autofurgonos/treileros un laivās. Ražotāji jau rūpnīcā iebūvē mūsu autonomo apsildi kā sērijveida vai speciālo aprīkojumu, kas darbojas ar degvielu. Taču šīs apsildes sistēmas bez problēmām var ierīkot arī vēlāk.


Elektriskie sildītāji
Ja dzinējs apsildei atdod pārāk mazu siltuma pārpalikumu, šeit var palīdzēt Eberspächer catem ražotie elektriskie papildu sildītāji: šie tā sauktie PTC sildītāji ātri un ekonomiski nodrošina perfektu siltuma līmeni transportlīdzekļos ar optimizētiem benzīna vai dīzeļdegvielas dzinējiem. Inovācija ir hibrīdautomobiļiem, elektromobiļiem un ar degvielas elementiem darbināmiem transportlīdzekļiem paredzētas augstsprieguma apsildes iekārtas, ko Eberspächer catem jau šodien piegādā sērijveidā. PTC sildītājus var izmantot arī lokāli: izcils piemērs ir pielietojums kabrioletā: galvas līmeņa apsilde, kas iemontēta galvas balstā.


Gaisa kondicionēšana
Eberspächer Sütrak ir specializējies autobusiem paredzētu jaudīgu apsildes un gaisa kondicionēšanas iekārtu ražošanā. Autobusu ražotāji no mums var saņemt pilnīgi visu termiskās vadības spektru: pilsētas un tālsatiksmes autobusiem – sākot no mikroautobusiem līdz divstāvu autobusiem.


Automotive Controls

Automobiļu kontroles sistēmas
Ar jaudīgiem un drošiem elektronikas produktiem Automobiļu kontroles sistēmu nodaļa specializējas uz klientam specifiskiem risinājumiem, kur vajadzīga ilgtspējīga mobilitāte, un ir kompetents inovāciju partneris autorūpniekiem, palīdzot optimizēt degvielas patēriņu un samazināt emisiju: papildus termiskajai vadībai paredzētām vadības ierīcēm un kompaktām vadības ierīcēm pie pakalpojumu klāsta pieder arī jaudas izejas pakāpes optimālai dzinēja un izplūdes gāzu pārvaldībai, kā arī borta tīkla stabilizācijas un enerģijas rekuperācijas produkti.