Zum Inhalt springen

Kļūdu neesamības stratēģija

Lai pēc tam nebūtu jānovērš kļūdas, jāpanāk, lai tās vispār nevarētu rasties. Tas ir pamatprincips, kas tiek konsekventi ievērots mūsu kvalitātes stratēģijā.

Eberspächer uzņēmumā esam sev izvirzījuši mērķi samazināt kļūdu daudzumu līdz nullei: tāpēc visas ar kvalitāti saistītās norises un procesi uzņēmumā tiek plānoti un kontrolēti, ievērojot šo aspektu. Turklāt apzinoties, ka ne cilvēki, ne mašīnas nespēj pilnībā izslēgt kļūdainu rezultātu. Šāda nostādne ļauj atklāti tikt galā ar kļūdām.

Mēs neredzam neko nosodāmu, ja vienreiz gadās novirze no vēlamā rezultāta; jo tas ir izejas punkts, lai varētu laboties. Un, proti, nepārtraukti: jo pastāvīga uzlabošana ir mūsu kvalitātes nodrošināšanas pamatprincips.

Mēs gūstam mācību no katras konstatētās kļūdas, un šādi konsekventi novēršam kļūdas atkārtošanos. Turklāt iegūto pieredzi sistemātiski nododam tālāk, lai visā uzņēmumā varētu savlaicīgi apzināt potenciālo kļūdu avotus. Šādi rīkojoties, ir sasniegti jūtami rezultāti: mūsu ražošana konstanti norit gandrīz bez kļūdām.

Atzīstams sasniegums: klienti mūs regulāri uzslavē par detaļām bez defektiem un izcilas kvalitātes produktiem.