Zum Inhalt springen

Gandarījuma sajūtu sniedz tikai visaugstākā kvalitāte

Apmierināti klienti ir mūsu komercdarbības pamats: tikai tad, ja mūsu klientu augstās prasības un cerības tiek garantēti īstenotas, mēs varam ilgstoši uzturēt sekmīgu darbību.

Autorūpniecības nozarē mēs piederam pie atzītiem tehnoloģiju un kvalitātes līderim un gribam šo pozīciju iekarot visos produktu sektoros.

Šai nolūkā mēs orientējamies uz visaptverošu kvalitātes vadību, kas kā sarkans pavediens vijas cauri visām svarīgākajām norisēm un procesiem. Mūsu mērķis ir pēc iespējas agrāk izslēgt potenciālo kļūdu avotus un šādi rūpēties par augstāko kvalitāti visos līmeņos.

Lai to īstenotu, mūsu rīcībā ir vesels komplekss pārbaudītu metožu un programmu. Atšķirīgiem produktu sektoriem ir vajadzīgi individuāli kritēriji un rādītāji.

Taču viens visām jomām ir kopējs: konsekvence, ar kādu tiek nodrošināta produktu, procesu un pakalpojumu kvalitāte – no sākotnējās ieceres parauga izstrādes fāzē, tālāk visā izgatavošanas procesā līdz pat rezerves daļu piegādei.

Ar starptautiski sertificēto kvalitātes vadību (IATF 16949 un EN-ISO 9001) mēs visā pasaulē uzturam augstu standartu ikvienā filiālē.