Zum Inhalt springen

Mūsu stiprās puses. Mūsu pašnovērtējums

Uzņēmums Eberspächer vienmēr ir orientējies uz inovatīvu ideju spēku un pārliecinājis ar lielu pārveidošanās spēju. Arī šodien mēs uzskatām, ka izaicinājumi ir uzņēmējdarbības iespēja, kas tiks izmantota ar ilgā laika periodā izkoptu izaugsmes stratēģiju.

Neatkarība
Lēmumus mēs pieņemam no stipro pušu pozīcijām. Ģimenes uzņēmuma ekonomiskā neatkarība ļauj mums pašiem noteikt galvenos uzdevumus un stratēģisko virzienu. Turklāt orientieris ir ilglaicīga stabilitāte.

Izaugsme
Mūsu nosaukums jau kopš 1865. gada apzīmē uzņēmējdarbību un radošumu. Arī turpmāko izaugsmi mēs panāksim pašu spēkiem. Mērķis ir konsekventi paplašināt savu tirgus pozīciju visos produktu sektoros, kā arī papildināt pašreizējo produktu sortimentu.

Internacionalizācija
Visos galvenajos starptautiskās autorūpniecības tirgos mēs jūtamies kā mājās un konsekventi turpinām paplašināt savu pārstāvniecību visā pasaulē. Uzmanība tiek koncentrēta uz reģioniem ar ievērojamu ekonomisko izaugsmi un daudzsološu nākotnes potenciālu – piemēram, BRIC valstīm: Brazīliju, Krieviju, Indiju un Ķīnu.

Tehnoloģiju līderis
Vēlamies, lai no mūsu izgudrotāju labajām idejām tiktu izstrādāti inovatīvi komponenti, kas nodrošina automobiļu progresu. Tāpēc nepārtraukti investējam izpētē un attīstībā. Vairāk nekā 700 inženieru un speciālistu mērķtiecīgi nostiprina mūsu tehnoloģiju vadošo pozīciju visās produktu grupās.

Nākotnes perspektīvas
Rītdienas mobilitātei ir daudz seju. Vidēji ilgā perspektīvā mēs rēķināmies ar daudzveidīgu tehnisko risinājumu mierīgu līdzāspastāvēšanu. Uzņēmums Eberspächer visos produktu sektoros ir sagatavojies gaidāmajām tehnoloģiskajām pārmaiņām. Gan nepārtrauktai iekšdedzes dzinēju optimizācijai, jo šie dzinēji vēl ilgi būs redzami ielās, gan arī jaunajām alternatīvajām piedziņas koncepcijām.

Lasiet vairāk par mūsu inovatīvajiem tehnoloģiju komponentiem, kas nodrošinās ilgtspējīgu mobilitāti. vairāk